Jak to funguje

Krok č. 1: Napíšete nám

Napíšete nám se svou představou a datem, na které si budete chtít kamerky objednat. Ozveme se obratem, maximálně do 24 hodin. Jestli to hoří, můžete volat na 739 700 421.

Krok č. 2: Vyřídíme objednávku

Elektronicky sepíšeme smlouvu o pronájmu, složíte zálohu a termín na půjčení je váš. Cena za sestříhání svatebního klipu a půjčení kamer je 5200 Kč. Záloha pro zapůčení činí 10 tisíc Kč.

Kamery na svatby půjčujeme na celý víkend s vyzvednutím v pátek a vrácením do úterý následujícího týdne. Další možnosti pronájmu a střihu (kamerky na dovolenou, střih videa z VHS atd.) připravujeme!

Info ke kamerkám:

Kamery zasíláme po celé ČR, studio pro osobní vyzvednutí se nachází v centru Brna. Součástí ochranného kufříku jsou 2ks full HD kamer se stabilizací (jedna hlavní a druhá záložní), 2ks 32GB paměťových karet (vystačí na 5 hodin záznamu) a 4ks baterií. Vše bohatě vystačí na celý den natáčení.

Krok č. 3: Stříhání videa

Po tom, co máme kamerky u sebe, zálohujeme všechno, co jste natočili a pouštíme se do střihu. Do 5 týdnů máme hotové video, které vám pošleme přes Vimeo.com. Pošleme vám taky kompletní nesestříhaný materiál na USB.